Pardubice-Polabiny, Brožíkova 450

Nápověda k RSS

Pomocí RSS můžete mít nepřetržitě přehled o nových příspěvcích, aktualitách a podobně, aniž byste museli pravidelně navštěvovat konkrétní web. V tomto případě předchozí stránku.

Po kliknutí na tlačítko RSS na předchozí stránce získáte v horním panelu adresy prohlížeče

Tento odkaz můžete použít k odběru prostřednictvím samostatné aplikace, kterou si můžete stáhnout například z: www.slunecnice.cz/internet-a-komunikace/rss-ctecky/. Nebo prostřednictvím jiné webové stránky, například www.seznam.cz, kde je pod tlačítkem "Přidat boxík", nacházejícím se v spodní části stránky, možnost odkaz vložit.

Případně pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox, můžete si po kliknutí na RSS tlačítko na předchozí stránce nastavit nahoře stránky RSS kanálu odběr prostřednictvím oblíbených záložek prohlížeče. To znamená, že se vám v záložkách vytvoří složka, do které budou automaticky přibývat odkazy na jednotlivé příspěvky.

6. lekce plavání
Návštěva ZUŠ - předškoláci
Den otevřených dveří v naší MŠ
Kroužek tenisu
Pozvánka na setkání rodičů předškolních dětí
Schůzka rodičů předškoláků s ředitelem školy Mgr. Františkem Němcem – ZŠ Polabiny III.
7. lekce plavání
Kroužek “Pramínek”
Kroužek tenisu
Kroužek pohybové výchovy - zrušeno (PRÁZDNINY)